Poster Maker - Grand Theft Auto Edition!

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! ile kendi GTA posterinizi yaratabilirsiniz!

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! kullanıcılara Grand Theft Auto oyunlarındaki kapak resimleri ve posterlere benzer şekilde kendi GTA posterlerini yaratma imkanı veren bir kamera uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz bir fotoğraf efekti uygulaması olan Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! ile kendi resimlerinizi tıpkı GTA 5'teki kahramanların resimlerine benzer bir hale dönüştürebiliyorsunuz. Uygulama ile bunu yapabilmek için uygulama içerisinden fotoğraf çekebilirsiniz veya önceden çektiğiniz ve film rulonuzda kayıtlı olan fotoğrafları kullanabilirsiniz. Fotoğraf seçimimizi yaptıktan sonra ise sıra fotoğraflarımıza uygun bir fotoğraf filtresi ve fotoğraf efekti belirlemeye geliyor. Fotoğraf efektlerini ekranın üzerinde yer alan kaydırma çubuklarını kullanarak ayarlayabilmekteyiz. Fotoğraf filtrelerine ise resmimiz üzerine çift dokunarak erişebiliriz.

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! ile kullanacağımız fotoğrafı seçip fotoğraf efektlerini ve filtrelerini belirledikten sonra sıra fotoğraflarımıza metin eklemeye geliyor. Kendi yazacağınız metinleri fotoğrafa GTA'dakine benzer bir yazı tipi kullanarak oturtan uygulama bu metinleri tekrar boyutlandırmanıza ve büyültüp küçültebilmenize ve renklerini değiştirmenize imkan veriyor.

Poster Maker - Grand Theft Auto Edition! ile hazırladığınız fotoğrafları film rulonuza kaydedebilir, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR