Pounce

Pounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pounce uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan fotoğraflarla mağaza ürünlerini aratabilirsiniz.

Pounce uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının alışverişlerinde kendilerine yardımcı olarak kullanabilecekleri ücretsiz fotoğraflı alışveriş uygulamaları arasında yer alıyor. Her ne kadar ülkemizdeki ürünler ve mağazalar konusunda henüz yeterli desteği sunmasa da özellikle AB ve ABD’de işinize yarayacağını düşünüyorum. Hem kolay kullanımı hem de hızlı yapısıyla denemeden geçilmemesi gereken alışveriş araçlarından birisi.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken beğendiğiniz bir ürünün fotoğrafını çekmek ve uygulamanın o ürünü bularak mağazalardan elde ettiği bilgileri size sunmasını beklemek. Hem alternatif fiyatlı mağazalar konusunda bilgiler veren hem de benzer ürünler konusunda gereken tüm seçenekleri sunan uygulama, böylece yazılı olarak herhangi bir ürün tarifinde bulunmadan tam olarak aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada yer alan satın al butonları ise Pounce içerisinden çıkmadan direkt olarak ürünleri satın alma aşamasına geçmenizi sağlayabiliyor. Fakat tabii ki isteyenler ürünü kendi mağazasında da inceleyebiliyorlar.

Ancak gerekli bilgilere ulaşması için mobil cihazınızda internet bağlantısının aktif olması gerektiğini unutmamalısınız. Aksi taktirde ürünlerin aramasının gerçekleştirileceği sistemlerle bağlantı kurulması mümkün olmayacaktır. Pounce’un sadece moda veya giyim değil, diğer tüm sektörlerdeki ürünleri arayabildiğini de unutmayın.

Çalışması esnasında herhangi bir performans sıkıntısı bulunmayan Pounce, arayüz olarak da zorlanmadan tüm fotoğraf çekimi ile arama işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilecek bir yapıya sahip. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek daha sonra onlara dönüş yapabildiğinizi de eklemek gerek.

YORUMLAR