Power Media Player 5.1.0 (ios)

Power Media Player

Power Media Player
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Power Media Player, iOS platformunda kullanılabilen ve bütün medya türlerini bir arada gösterip oynatabilen bir uygulamadır.

Power Media Player, iPhone ve iPad'lerde bütün türleri oynatabilen bir medya oynatıcıdır. 

Eski ismiyle PowerDVD Mobile, uzun süredir masaüstünde hizmet veren bir yazılımın mobil tarafını teşkil ediyor. Ayrıca bilgisayarlarınızda kullandığınız PowerDVD uygulamasıyle entegre olarak çalışan Power Media Player, masaüstü ve mobil arasında kolayca dosya aktarımı gibi konularda da yardımcı olurken, temelde bir medya oynatma uygulaması olarak karşımızda duruyor. Uygulamaya girdiğinizde fotoğraf, video ve müziklerinizi tek bir ekran üzerinden görebiliyorsunuz. Yine bu uygulama sayesinde hiç zorlanmadan aynı ekran üzerinde tüm bunları görüntüleme ve oynatma şansına sahip oluyorsunuz.

Masaüstü uygulamasıyla birlikte eş zamanlı olarak çalışması sebebiyle Power Media Player üzerinde oynatacağınız müzik listelerini yada oluşturmak istediğiniz albümleri, masaüstü uygulamasından yapabiliyor ve direkt olarak mobil uygulamaya aktarabiliyorsunuz. Bununla birlikte iki farklı yer arasında yani mobil ve masaüstü arasında dosya alıp gönderme işlemeni de rahatça gerçekleştirebiliyor ve dosyalarınızı rahatlıkla bu iki platform arasında taşıyabiliyorsunuz. 

Oldukça başarılı bir medya oynatma uygulaması olan Power Media Player, bütün içeriğini tek bir yerde görmek isteyenler için biçilmiş kaftan.