Pushbullet 1.0.1 (ios)
Pushbullet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    169

  • Üretici

    Pushbullet

Pushbullet, iPhone ve iPad'lerinizi bilgisayarlarınıza bağlayarak kolayca dosya, resim ve link gönderimi yapmanızı sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Pushbullet, bilgisayarınızdan mobil cihazlarınıza yada mobil cihazlarınızdan bilgisayara dosya, link ve resim gönderebilmenin en kolay yollarından bir tanesidir.

Bilgisayarınız ile iPhone ve iPad'iniz arasında güvenli bir bağlantı oluşturan uygulama, bu sayede istediğiniz dosyalarını aktarım yapmanızı sağlarken, aynı zamanda bilgisayarınız üzerinden bildirimleri görüntülemenizi sağlıyor. Önemli arama ve mesajları kaçırmamak için kullanabileceğiniz Pushbullet, özellikle dizi yada film izlerken, oyun oynarken yada bilgisayarınız üzerinde çalışırken bildirimleri, gelen aramaları ve mesajları görmenizi sağlayarak sizi kurtarabiliyor. Patronunuz yada tanıdıklarınız önemli bir durum için aradığında bilgisayarını ile meşgl olsanız bile gelen arama ve mesajları pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Mobil cihazınız üzerinde gördüğünüz bir internet sayfasını yada indirme adresini uygulama ile bilgisayarınıza kolayca göndererek, bilgisayarınız üzerinde bu bağlantıyı açabilirsiniz.

Bilgisayararınız ve mobil cihazlarınız arasında bir çok işlem yapma lüksü getiren Pushbullets uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi öneririm.

YORUMLAR