Qello 2.1.1 (ios)

Qello

Qello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Qello, ünlü müzik gruplarının ve sanatçıların konserlerini iPhone ve iPad'inizden hd kalitede izleyebileceğiniz bir uygulama.

Qello, dünyanın dört bir yanında gerçekleşen konserleri iPhone ve iPad’inizden izleme kolaylığı sunan bir uygulama. Konserlerin tamamını online olarak izleyebileceğiniz en geniş içerikli uygulamanın Qello olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Genellikle yabancı konserleri takip eden biriyseniz kesinlikle es geçmemeniz gereken bir iOS uygulaması.

Qello Concerts, adından da anlayacağınız üzere konser izlemeyi seven ancak zaman bulamamaktan veya başka sorunlardan ötürü sevdiği konsere gidemeyen müzik severlere özel hazırlanmış bir mobil uygulama.

Queen, Pink Floyd, Lady Gaga, Metallica, Nirvana, Tiesto, Slipknot, Linkin Park, Santana, Bon Jovi ve daha saymakla bitiremeyeceğim onlarca efsane sanatçı ve grupların canlı performanslarını iPhone, iPad ve Apple TV’nizden izleyebileceğiniz bir uygulama olan Qello’da konserler gruplara ayrılmış olarak karşınıza geliyor. Yeni gerçekleşmiş konserleri, Qello editörleri tarafından seçilmiş konserleri ve hafızalara kazınmış konserleri ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sanatçı ve tür bazında arama yaparak sevdiğiniz sanatçının Qello’da kayıtlı tüm albümlerine anında ulaşabiliyor, o anda içerisinde bulunduğuz ruh haline uygun konserleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Uygulamanın sevdiğim diğer yanı ise konserleri dilediğiniz kalitede izlemenize imkan vermesi. İnternet bağlantı hızınız iyiyse hd kalitede izlemenin, yavaş ise takılmadan izlemenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Qello tahmin edeceğiniz üzere online konserlerin önizlemesini ücretsiz / bedava sunuyor ancak konserlerin tamamını izleyebilmeniz için üye olmanız (Google veya Facebook hesabınızı bağlayarak hızlı bir şekilde üyeliğinizi tamamlıyorsunuz.) gerekiyor. Her ne kadar üye olduğunuz vakit 7 gün ücretsiz deneme şansı yakalasanız da bu sürenin sonunda her ay 11 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Tabii ki deneme sürümü bittiğinde dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabiliyorsunuz.

Türk sanatçıların konserlerini içerisinde barındırmayan Qello’nun iPhone ve iPad sürümünde izlediğiniz konserde çalınan tüm şarkıları görebiliyor ve dilerseniz iTunes üzerinden satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR