Radyonu Sec 2.0 (ios)

Radyonu Sec

2.0
Radyonu Sec
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radyonu Sec uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak Türk radyolarını dinleyebilirsiniz.

Radyonu Sec uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca istediğiniz Türk radyolarını dinlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve yerli üretim bir uygulama olduğunu belirtmek gerek. Kolay kullanılır yapısı ve sade arayüzüyle radyo dinlemeyi sevenlerin tercih edeceklerine inanıyorum.

Pek çok radyoyu destekleyen uygulama, ses kalitesi olarak HD düzeyinde bir kalite sunabiliyor ve böylece radyolarınızı dinlerken müziklerden istediğiniz keyfi alabiliyorsunuz. Zaman zaman gerçekleştirilen güncellemeler sayesinde daha fazla radyoya erişmek de mümkün hale geliyor.

Radyo kanallarına ait kategorilerin de uygulama içerisinde belirtilmesi, tam olarak istediğiniz türde müziklere erişmenizi biraz daha kolay bir hale getiriyor. Uygulamanın arka planda çalışabilmesi ve bu esnada herhangi bir müdahale gerektirmemesi sayesinde ekranınızı kapattığınızda veya diğer uygulamalarınızı kullandığınızda da sorun yaşamadan müziğinizi dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

Eğer beğendiğiniz bir radyo varsa, bu radyoyu dostlarınıza göstermek için kullanabileceğiniz sosyal ağ paylaşım butonları da uygulama içerisinde yer alıyor. Tabii ki radyoların ekranlarında bulunan tema ve arkaplan resimlerini değiştirerek daha güzel bir kullanım ekranına sahip olmak da uygulamanın izin verdiği özellikler arasında.

Eğer yeni ve kullanışlı bir radyo dinleme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin. Uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiğini de belirtmeden geçmeyelim.