Rainy Mood 1.0 (ios)

Rainy Mood

1.0
Rainy Mood
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rainy Mood ile yağmur sesleri dinleyebilir ve rahatlayabilirsiniz

Rainy Mood doğadaki en dinlendirici seslerden olan yağmur sesini kesintisiz olarak sunan ve stres atma, dinlenme, odaklanma problemlerini çözme ve verimlilik arttırma, rahat uyuma ve uyku problemi çözme gibi farklı amaçlara hizmet edebilen bir iOS uygulamasıdır.

National Geographic, Discovery Channel ve BBC gibi en başarılı belgesel kanallarında görev yapmış dünyanın en iyi ses mühendisleri tarafından kaydedilen yüksek kalite yağmur seslerini birleştiren uygulama kullanıcılara bu sesleri sürekli bir ses akış şeklinde sunuyor ve çalışmak, uyumak veya dinlenmek için özel bir ortam yaratıyor. Uygulamada yer alan ses kayıtlar 48 kHz formatında kaydedilmiştir ve CD kalitesinden bile yüksek kalite sunmaktadır.

Rainy Mood çimen, beton, yaprak, teneke çatı, toprak ve ahşap gibi farklı yüzeylere çarpan yağmur damlalarının sesleri ile farklı şimşek seslerini birleştiriyor. Bu parçalar uygulama tarafından rastgele ve kesinti olmayan bir şekilde birbirine ekleniyor ve size gerçek bir yağmur altındaymışsınız hissi yaşatılıyor. Yağmur kimi zaman hızlanıyor kimi zaman ise duruluyor. Uygulamada 100'ün üzerinde farklı şimşek sesi de yer almakta.

Rainy Mood şimşek ve yağmur sesleri için ayrı ses kontrolleri sunuyor ve herhangi birinin sesini dilediğinizde kısmanıza izin veriyor. Dilerseniz uygulamanın zamanlayıcısını kullanarak uyku esnasında uygulamayı açabilir, uyuduktan sonra uygulamanın ses akışını belirleyeceğiniz zamanda kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Rainy Mood'un en ilgi çekici yönlerinden biri ise iOS cihazınızda yüklü müzikleri yağmur sesleri ile birlikte oynatabilmesidir. Ayrıca Spotify üzerinden parça çalmak da destekleniyor.

YORUMLAR