Remo MORE 1.1 (ios)

Remo MORE

1.1
Remo MORE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remo MORE ücretsiz bir iOS bakım uygulamasıdır

Remo MORE kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerini düzenleme ve bakım yapma imkanı sunan, bunun yanında oldukça kullanışlı araçları da içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Remo MORE kullanıcılara sunduğu rehber düzenleme seçeneği sayesinde rehberinizdeki çift kişi kayıtlarını tarayarak tespit etmektedir. Tespit edilen bağlantıları size listeleyen uygulama bu bağlantıların önizlemelerini görüntülemenize ve çift olanları birleştirmenize imkan tanıyor. Ayrıca rehber yedekleme imkanı sunan Remo MORE ihtiyacınız olan anlarda ve rehberiniz silindiğinde rehber geri getirme olanağı da sağlıyor.

Remo MORE kişisel bilgi güvenliğiniz için de kullanışlı araçlara sahiptir. Uygulamanın sahip olduğu dosya şifreleme özelliğiyle dosyalarınızı kilit altına alabilir, dosya gizleme özelliği ile dosyalarınıza erişimi kısıtlayabilirsiniz.

Remo MORE arşiv oluşturma imkanı da sunarak dosyalarınızı sıkıştırmanıza yardımcı olmakta. Uygulamayı kullanarak telefon veya tabletinizle ilgili çeşitli istatistiksel bilgileri de takip edebilirsiniz. Remo MORE işlemci kullanımı görüntüleme, bellek kullanımı görüntüleme, hafıza kullanımı görüntüleme imkanı vermektedir.

YORUMLAR