Remote Shutter 2.0 (ios)

Remote Shutter

2.0
Remote Shutter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remote Shutter, telefonunuza dokunmadan bir başka telefon aracılığıyla fotoğraf çekmenize imkan sağlar.

Remote Shutter uygulaması iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dokunmadan fotoğraf çekme uygulaması. Özellikle özçekim yaparken telefonu tutmakta zorlananlar için bu uygulama oldukça faydalı olacak.

Uygulamanın çalışma prensibi ise oldukça basit. İlk olarak iki farklı cihaza Remote Shutter uygulamasını indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamaları açarak iki farklı telefonu birbirine bağlıyor ve fotoğraf çekeceğiniz alana geçiyorsunuz. Remote Shutter eşleşme sırasında sizden iki farklı seçeneği işaretlemenizi istiyor. Bu seçeneklerden birisi kumanda diğeri de fotoğraf makinesi olarak değişiklik gösteriyor. Kumanda olarak seçtiğiniz cihazı yanınıza alıyorsunuz ve fotoğraf makinesi olarak seçtiğiniz cihazı da düzgün bir açı için güzelce ayarlıyorsunuz. Bu sayede süre sınırı olmadan ve diğer telefona dokunmadan kumanda aracılığıyla istediğiniz kadar çekim yapabilirsiniz.

Remote Shutter, uzaktan çekim yapma özelliğinin dışında çekilen fotoğrafı iki farklı cihaza birden gönderiyor. Yani hem kumanda da hem de fotoğraf makinesi olarak seçtiğiniz cihazda fotoğraflarınız paylaşılıyor, sonradan atmak için uğraşmıyorsunuz. Eğer sürekli olarak fotoğraf çeken birisiyseniz ve farklı uygulamalar arıyorsanız Remote Shutter'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR