Retouch Me 4.2.0 (ios)

Retouch Me

Retouch Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retouch Me uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızda vücudunuzu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Retouch Me uygulamasıyla iOS cihazlarınızdan fotoğraflarınızı tıpkı bir mankenin vücudu gibi şekillendirebilmeniz mümkün.

Sosyal medya platformlarında paylaştığımız fotoğraflar, genellikle en iyi görünen fotoğraflar oluyor. Beğenilme arzusu nedeniyle birçok fotoğraflarda ise kullanıcıların kendilerini, vücutlarını bir şekilde sakladığına şahit olabiliyoruz. Her ne kadar bu tür şeylere hiç gerek olmasa da, Retouch Me uygulaması yüzünüzü ve vücudunuzu istediğiniz forma sokabileceğiniz faydalı araçlar sunuyor.

Bel zayıflatma, karın küçültme, kalça düzeltmeleri, selülitleri temizleme, göğüs büyütme, kırışıklıkları azaltma, burun ve yüz düzeltme, bronzlaşma, dövmeleri silme gibi bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok faydalı araç sunan Retouch Me uygulamasında, siz de manken gibi bir görünüme kavuşabiliyorsunuz. Kullanmak istediğiniz tüm araçları ekranın alt kısmındaki sekmelerde yer alan düzeltme araçlarıyla uygulayabileceğiniz Retouch Me uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR