Reuters Sports Reel

Reuters Sports Reel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reuters Sports Reel kaliteli spor fotoğraflarını bir araya getiren bir uygulamadır

Reuters Sports Reel eğer spora ilgi duyuyorsanız ve birbirinden güzel spor fotoğraflarına göz atmak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamada farklı spor dallarında yakalanmış heyecan dolu anlar bir araya toplanıyor ve kullanıcılara bu yüksek kaliteli fotoğraflara kolayca ulaşma imkanı veriliyor. Reuters'ın profesyonel fotoğrafçılarının çekmiş olduğu bu yüksek kaliteli fotoğraflar kategoriler halinde sunulmakta. Reuters Sports Reel içerisinde futbolun yanısıra tenis ve Formula 1 gibi dünyada büyük ilgi gören spor etkinliklerinin fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Reuters Sports Reel'da İngiliz Premier Ligi gibi futbol liglerinin, Amerika açık gibi tenis karşılaşmalarının yanında kriket, Amerikan futbolu gibi farklı spor türlerinin de fotoğrafları bulunabilmekte. Bu fotoğraflara göz atarken dilediklerinizi favorilerinize eklemenize ve sonradan bu fotoğraflara kolayca erişmenize imkan veriliyor. Ayrıca beğendiğiniz fotoğrafları Twitter ve Facebook üzerinden de kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Reuters Sports Reel'da en çok ilgi gören popüler fotoğraflara da göz atabilirsiniz.