Riff

Riff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riff, Facebook tarafından yayınlanan bir kısa video uygulamasıdır

Riff arkadaşlarınızla eğlenmenizi sağlayabilmek amacıyla geliştirilmiş olan ve kullanıcılara video çekme ve video paylaşma imkanı veren bir mobil kısa video uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video oluşturma uygulaması olan Riff, Facebook tarafından yayınlanmış resmi bir Facebook kısa video uygulaması. Riff temel olarak 20 saniyelik kısa videolar çekmenize imkan veriyor ve bu videoları arkadaşlarınızla paylaşmanızı mümkün kılıyor. Çektiğiniz videolara bir ana fikir belirliyorsunuz ve arkadaşlarınız da bu ana fikir çerçevesinde size yine kısa videolarla cevap veriyor. Sonuçta ortaya çok sayıda arkadaşınızın katkıda bulunduğu bir kısa video zinciri çıkıyor. Benzer şekilde siz de arkadaşlarınızın videolarına göz atabiliyor ve bu videolara kısa videolarla cevap verebiliyorsunuz.

Riff ile çekilen videoları herkes görüntüleyebiliyor; fakat bu videolara sadece arkadaşlarınız ekleme yapabiliyor veya siz sadece arkadaşlarınızın videolarına ekleme yapabiliyorsunuz. Riff'i kullanabilmek için Facebook hesabınızla Riff'e giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama ile sadece kameranız aracılığıyla video çekebiliyorsunuz; fakat film rulonuzda yer alan ve iOS cihazınızda depoladığınız videoları kullanamıyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde herhangi bir video düzenleme aracı da yer almamakta.

YORUMLAR