Roll

Roll
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roll, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf transfer etme uygulaması.

Roll, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için özel olarak geliştirilmiş bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde cihazımızda arşivlediğimiz görüntüleri sorunsuz bir şekilde başka kullanıcılara gösterebiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı çok pratik ve bu da onu herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir seçenek haline getiriyor. Roll'u kullanarak fotoğraf albümümüzü tek bir dokunuş ile istediğimiz kişiye gösterebilme şansına sahip oluyoruz. Gerek duymadığımız hiçbir ayrıntı ve özellik uygulamada bulunmuyor.

Diğer Roll kullanıcıları da sahip oldukları fotoğrafları bize gösterebiliyorlar. Bu bağlamda Roll'un kullanıcıları arasında paylaşım ağı kuran bir sosyal platform olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle samimi arkadaş gruplarının Roll'u çok seveceklerini düşünüyorum.

Albümümüzde başkalarının görmesini istemediğimiz fotoğraflar varsa bu fotoğrafları gizlide tutabiliyoruz. Bu fotoğraflar haricindeki tüm görseller karşı tarafa gösteriliyor. İsteğe göre fotoğrafları indirebilir ve kendi albümümüze ekleyebiliriz.

Genel olarak akıcı ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan Roll, sık sık fotoğraf çeken ve bu fotoğrafları arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenlerin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR