Roundme 0.6.2 (ios)

Roundme

Roundme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roundme, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve 360 derece fotoğraflar çekmemiz olanak sağlayan bir uygulama.

Roundme, fotoğraf çekmekten ve çektikleri fotoğrafları diğerleriyle paylaşmaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama kullanım özellikleri itibariyle yoğun bir şekilde Google Photo Sphere Camera'ya benziyor. Bu uygulamada da kullanıcılar etraflarındaki görüntüleri 360 derece çekip ağ üzerinde paylaşabiliyor.

Uygulamada 50 megapiksele varan fotoğraflar çekmek mümkün. Tamamiyle interaktif bir arayüz tasarımına sahip olan Roundme ile çekilen fotoğrafları cihazımızı havada gezdirerek görebiliyoruz. Bu da sanki oradaymışız hissi veriyor. Fiziksel olarak orada bulunmasak bile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilen fotoğraftaki her ayrıntıyı keşfetmemize olanak sağlıyor.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi her biri kendi alanında isim yapmış profesyonel fotoğrafçılar tarafından da kullanılıyor olması. Yapılan paylaşımların her birine fazladan videolar ve fotoğraflar eklemek mümkün. Hatta ufak açıklamalar da ekleyerek onları daha bilgilendirici bir hale getirebiliyoruz.

Genel olarak Roundme görsel zevkine düşkün, yeni yerler tanımak isteyen kaşif ruhlu kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR