Seene

Seene
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    450

  • Üretici

    Obvious Engineering

3 boyutlu fotoğraflar çekmek ve iPhone ile iPad cihazlarınız üzerinden yayınlamak için Seene uygulamasını ücretsiz kullanın.

Seene uygulaması, arkadaşlarınızla en kolay şekilde 3 boyutlu fotoğraflar paylaşmanızı sağlıyor ve bu fotoğraflara seene adını veriyor. Böylece sadece kendinizi değil, bulunduğunuz çevreyi de kolayca gösterebiliyor ve daha geniş bir fotoğraf elde edebiliyorsunuz.

Fotoğraflara hem hareket hem de derinlik kazandıran uygulama, bunları hem Seene profiliniz hem de diğer sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşmaya da imkan tanıyor. Herhangi bir fotoğraf limiti bulunmaması, telefon ve web üzerinden fotoğrafların görüntülenebilmesi, diğer kullanıcları takip edebilme ve takip edilebilme, Tumblr gönderileriniz içerisine fotoğrafınızı gömebilme gibi pek çok ek özellik sayesinde uygulama oldukça eğlenceli anlara sahne olabiliyor.

Fotoğraf çekerken tek yapmanız gereken, çektiğiniz objenin etrafında dönmek ve böylece her açıdan çekilebilmesini sağlamak. Daha sonra telefonu elinizde döndürerek fotoğrafı tüm diğer açılardan görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR