Seslenen Kitap 1.0.15 (ios)

Seslenen Kitap

Seslenen Kitap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitap okuma alışkanlığınız yoksa, sevdiğiniz kitapların sesli versiyonlarını satın alarak dinleyebilirsiniz.

Okuma alışkanlığı olmayanlar ya da görme engellilerin faydanabilmesi amacıyla geliştirilen Seslenen Kitap uygulamasıyla, kitapları iOS işletim sistemli cihazlarınızda sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Güncel yazarların en yeni kitapları, klasik edebiyatın en önemli eserlerini sesli olarak dinlemenize olanak sağlayan Seslenen Kitap uygulaması, özellikle görme engelli olup kitap okumayı sevenler için oldukça faydalı görünüyor. Uygulama içinden ya da seslenenkitap.com adresinden satın alacağınız kitapları telefonunuza indirdikten sonra, internet bağlantınız olmasa bile dinlemeniz mümkün hale getirilmiş. Kitap seslendirmelerini başlattıktan sonra istediğiniz yerde durdurabilir ve kaldığınız yerden devam edebildiğiniz gibi istediğiniz yerden de başlayabiliyorsunuz. Ayraç özelliği sayesinde de kaldığınız bölümleri işaretleyerek daha sonra kolayca hatırlayabiliyorsunuz.

Uyku zamanlayıcısı adlı özellik de, ayarladığınız süre sonunda kitabın otomatik olarak durdurulmasını sağlıyor. Seslenen Kitap, ücretsiz olarak sunulan bir uygulama ancak kitaplar için ücret ödemeniz gerekiyor. Siz de kitapları sesli olarak dinlemek isterseniz Seslenen Kitap uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.