Shots of Me

Shots of Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shots of Me, dünya üzerinde 50'den fazla ülkeden katılımcının kendi fotoğraflarını çekerek paylaştığı eğlenceli ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Shots of Me, selfie olarak bilinen kendi kendimize çektiğimiz fotoğrafların paylaşıldığı güzel ve eğlenceli bir platformdur. Son yıllarda oldukça popüler olan selfie fotoğraflara ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde, dünya üzerindeki bir çok kullanıcının paylaştığı fotoğrafları beğenme şansı yakalayabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi, fotoğraflar üzerinde sadece beğeni yapabilmeniz. Bu sayede kendinizi kötü hissedeceğiniz çirkin yorumlar yapılamamaktadır. Sadece diğer kullanıcılar tarafından görünebilecek bir çok fotoğrafınızı paylaşarak onların beğenisini kazanabilirsiniz.

Fotoğraflara bakmanın ve paylaşmanın pozitif ve eğlenceli yollarından biri olan Photos of Me uygulaması iOS cihazlarınızın ön kamerası ile birlikte çalışmaktadır. Gerçek zamanlı olarak çekeceğiniz selfie'leri uygulama ile tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

Sizde selfie çekmeyi seviyorsanız ve çektiğiniz selfie'leri tanımadığınız binlerce kişi ile paylaşmak istiyorsanız Photos of Me uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR