Shots

Shots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca selfie fotoğraflar çekmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Son yıllarda selfie adı verilen kişinin kendi fotoğraflarını çekmesi eylemi giderek daha popüler hale geldi ve bu durum tek tek selfie'lerden grup selfie'lerine kadar ilerledi. Dolayısıyla her ne kadar standart fotoğraf çekme uygulamaları bu konuda hala en çok kullanılanlar olsalar da kullanıcılar için hazırlanmış ve sadece selfie çekimine ve paylaşımına özel uygulamalar da mevcut.

Shots da bu uygulamalardan birisi ve iPhone ile iPad cihazlarda kolayca kullanılabilir bir yapıya sahip. Hem ücretsiz olması, hem de iyi tasarlanmış bir arayüze sahip olması nedeniyle sık sık selfie çeken kullanıcıların tercih edeceğine inanıyorum.

Standart sosyal ağlar üzerinden çok sık selfie yayınlamak diğer kullanıcılar için bir dalga konusu olabiliyor ve Shots sahip olduğu çekim yetenekleri yanında fotoğraf yayınlama özelliği sayesinde bu dalga geçmelerden kurtulmanızı da sağlıyor. Böylece sadece selfie çekmek ve yayınlamak üzerine kurulu bir ağda bulunduğunuz için herkes sizin gibi fotoğraflar çekiyor ve bunların gönül rahatlığıyla yayınlayabiliyor.

Oldukça hızlı bir şekilde fotoğraf çekebilen ve bunları hemen yayınlayabilen uygulama sayesinde tüm selfie fotoğraflarınız Shots uygulamasındaki zaman tünelinizde yayınlanıyor ve takipçileriniz fotoğraflarınıza yorum atabiliyor, onları beğenebiliyorlar.

İlginç bir vizyona sahip uygulamalardan birisi olduğu için sık sık kendi fotoğraflarını çekenlerin bir göz atması gerektiğine inanıyorum.

2.2 sürüm yenilikleri:

  • Selfie'ye Selfie ile yanıt verme
  • Zaman akışında kişi arama ve keşfetme
  • 4 yeni dil için destek
  • Performans iyileştirmeleri
  • Çeşitli hata düzeltmeleri