Shutter by StreamNation

Shutter by StreamNation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shutter by StreamNation, fotoğraf ve videolarınızı doğrudan buluta kaydeden ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Shutter, akıllı telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları bulut ortama kaydeden ve sınırsız depolama alanı sunan bir bulut uygulamadır. Streamnation tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan uygulama ile mobil cihazınızın dahili depolama alanını işgal etmeden dilediğiniz uzunlukta video ve dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilirsiniz.

Modern ve kullanışlı arayüz ile gelen Shutter, fotoğraf ve videolarınızı bulut ortama kaydeden basit kullanımlı bir mobil uygulama. Uygulama sayesinde iPhone ve iPad’inizin depolama alanını kafanıza takmadan istediğiniz kadar fotoğraf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla çektiğiniz tüm fotoğrafları albümünüze atabilir, aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Üstelik yüzlerce fotoğraf ve videoyu tek seferde ve sadece istediğiniz kişi ve kişilerle paylaşma şansına sahipsiniz.

iOS cihazınızda fotoğraf ve videoları otomatik olarak içe aktaran Shutter, tüm dosyalarınızı StreamNation’ın ve Amazon’un bulut ortamında saklanır ve bu dosyalara orijinal formatlarında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Shutter by StreamNation Özellikleri:

  • Fotoğraf ve videolarınızı doğrudan bulutta çekin ve saklayın.
  • Yüzlerce video ve fotoğrafı tek seferde paylaşın.
  • Tüm fotoğraflarınızı harika tasarlanmış zaman akışınızda görüntüleyin.
  • Fotoğrafları filtrelerle güzelleştirin.
  • Fotoğraf ve videolarınızı çevrimdışı görüntülemek üzere indirin.
  • Telefon ve tabletinizdeki fotoğraf ve videoların yedeğini alın.
  • Videolarınızı AirPlay veya Chromecast ile televizyonunuzdan izleyin.

YORUMLAR