Sketch Guru

Sketch Guru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketch Guru uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak fotoğraflarınıza karakalem çizim efektleri uygulayabilirsiniz.

Sketch Guru uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak en kolay yoldan fotoğraflarınızı skeç çizimler haline getirmenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalar arasında yer alıyor. Tüm resimler ve fotoğraflar üzerinde başarıyla çalışabilen uygulamanın, aynı zamanda çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle sadece çizim efekti vermek isteyenler için iyi bir tercih olabileceğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken kameranızı kullanarak yeni bir fotoğraf çekmek ya da galerinizde bulunan fotoğraflardan birisini seçmek. Sketch Guru'da hem klasik siyah beyaz çizim efekti bulunuyor hem de daha farklı sulu boya, guaj boya, renkli diğer çizimler gibi toplamda 13 adet efekt yer alıyor. Böylece sadece tek tip skeç efekti yerine birden fazla efekt arasında seçim yapabiliyorsunuz.

Çalışmanız tamamlandıktan sonra sosyal ağlardaki hesaplardan paylaşabilmeniz için gerekli seçenekler de uygulama içerisinde mevcut. Eğer resimlerinizin boyutlarının paylaşım için uygun olmadığını düşünüyorsanız elbette yeniden boyutlandırma özelliği de Sketch Guru ile birlikte geliyor. Her ne kadar sadece tek bir efekt türü üzerine yoğunlaşmış olsa da, Sketch Guru'nun yapmayı başardığı efektlerin başarılı olması nedeniyle çizim efektli fotoğraflar isteyenlerin genel efekt uygulamalarına göre bu uygulamadan daha memnun kalacaklarına inanıyorum.