Sketch Master 4.2 (ios)

Sketch Master

4.2
Sketch Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    ZHU YI

Sketch Master uygulamasını kullanarak fotoğraflarımıza karakalem efektleri katabiliyoruz.

Sketch Master, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraflara karakalem efekti katma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulama özellikle Instagram gibi popüler fotoğraf paylaşım platformları üzerinde farklılık yaratma gayesi taşıyan kullanıcıların dikkatini çekecektir.

Bildiğiniz gibi Instagram'da pek çok filtre seeneği sunuluyor fakat bazı kullanıcılar yeni bir şeyler deneyerek fark yaratmak istiyorlar. Bu tarz kullanıcılara yönelik hazırlanan Sketch Master, bünyesinde barındırdığı filtreler ile ortaya ilginç çalışmalar çıkartabilmemizi sağlıyor.

Sketch Master'da renkli kalem, kara kalem, guaj, kuru boya ve sulu boya efektleri yer alıyor. Bunlara ek olarak fotoğraflarımıza siyah-beyaz efekti de katabiliyoruz. Sketch Master üzerinden fotoğraflarımızı yeniden boyutlandırabilme imkanımız da var. Paylaşım yapacağımız platformun ölçülerine göre 1:1, 4:3, 3:4, 16:9 veya 9:16 oranlarında boyutlandırma yapabilmekteyiz.

Kolay kullanılabilen bu uygulama, fotoğraflarını zahmetsizce düzenlemek isteyen kullanıcıların tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR