Sketch Pad 3 3.8.11 (ios)

Sketch Pad 3

Sketch Pad 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketch Pad 3, iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabileceği yararlı ve etkileyici bir çizim ve not alma uygulamasıdır.

Sketch Pad 3, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kullanışlı bir çizim ve not alma uygulamasıdır. Kolay kullanımı sayesinde bir kaç dakika içerisinde çizim yapmanızı sağlayan uygulama ile oluşturacağınız yazı ve çizimleri hemen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Çizim dışında listeler hazırlamak içinde kullanabileceğiniz uygulama, çalışırken veya meşgulken ufak notlar alabilmeniz için ideal.

Özellikler:

  • Herhangi bir boyut sınırlaması yok
  • Farklı arka planlar üzerine çizim yapabilme
  • Yatay veya dikey çizim yapabilme
  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma
  • Sosyal ağlarınızın üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilme
  • Yazım ve çizimlerinizi organize etme

Uygulama üzerinde yazım veya çizim yaparken farklı renklerde kalem, yazı türü ve boyutu kullanabilirsiniz. Yazım ve çizimlerinizin bbelirli bölümlerini kolayca silebilir veya varolan notlar üzerine ek yapabilirsiniz.

Silme ve yeniden yapma seçenekleri bulunan uygulamada beğenmediğiniz şekilleri ve yazıları kolayca silerek yeniden yapabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu ile sunulan özelliklerin yeterli olmadığını düşünürseniz, uygulamayı pro versiyona yükselterek daha fazla özellik ile kullanma şansınız bulunmaktadır.

Özgürce ister yazarak ister çizim yaparak kısa notlar almak ve listeler hazırlayabilmek için bir uygulama arıyorsanız, iPhone ve iPad'lerinize Sketch Pad 3'ü mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR