Slender Rising 2 1.2 (ios)

Slender Rising 2

1.2
Slender Rising 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slender Rising 2, iOS platformunda Slender Rising isimli korku oyununun devam oyunu olarak yeni özellikler ve oynanış seçenekleri sunuyor.

Mobil platformda karşılşatığımız en başarılı korku oyunu örneğine rakip geldi! Bir önceki oyununa yeni özellikler katılmış Slender Rising 2'de artık o kadar da savunmasız değiliz. Yoksa öyle miyiz? Bunu Slender Man'e sormak lazım.

Slender Rising ilk çıktığı günden beri hala App Store üzerinden övgü üzerine övgü alıyor, birçok korku hayranının mobilde favori oyunu olarak kullanıcılar arasında popüleritesini arttırmaya devam ediyor. Yapımcı da bunu görerek korku oyununu daha geliştirmek üzere şimdilik sadece iOS'a özel olan Slender Rising 2'yi yayınladı. Oyunda, bir önceki oyuna nazaran daha farklı oyun modları, yeni yerler ve kendimizi savunma mekanızmamız var. Daha önce hiçbir Slender Man oyununda yer verilmeyen kendini savunma seçeneği Slender Rising 2 ile iddialı bir giriş yaptı. Etrafta bulabileceğiniz silahlar sayesinde düşmanınızdan kurtulmak için onu vurma şansını var. Ancak her şey göründüğü gibi olmayabiliyor, bizden söylemesi.

Öncelikle oyunun yeni modlarına değinecek olursak Slender Rising 2 ile iki yeni oyun modu tanıtılmış. Not aramak yerine bu sefer etrafa dağılmış kayıp ruhları serbest bırakmak üzere yola çıkabiliyoruz. Ancak dikkatli olmazsanız onlardan biri haline gelebilirsiniz. Bu mod not aramak yerine daha kolektif bir yapı sergiliyor. Ancak maalesef temel oynanış aynı olduğu için not toplar gibi belirli alanlarda ruhları buluyor ve serbest bırakıyorsunuz. Tabii gerilim anlamında bu mod daha başarılı denebilir. İkinci oyun modu ise çok daha ilgi çekici olarak etrafta bulunan gizemli işaretlerle şekillenecek bir hikaye örgüsü. Burada bulacağınız nesneler sii farklı hikayelere bağlayarak farklı insanların başına gelen olayları gösteriyor. Burada kendi başına Slender olmadan bile harika oyun senaryoları çıkabiliyor. İşaretlerin atmosferi de olduğu gibi yansıtması oyunun sizi içine çekmesine neden oluyor. Bu mod gerçekten Slender Rising 2 adına başarılı bir ilerleme olmuş.

Slender Rising 2'de artık daha fazla mekanımız var. Özellikle benim favorim olan terk edilmiş malikaneden, gün batımı ışığındaki sessiz hayalet kasabaya kadar çeşitli yerlerde dilediğiniz modu oynayabilir, mekan tasarımları hoşunuza gidiyorsa bunu en yoğun atmosferle birleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni mekanlardaki bazı hava koşulları da yeni olarak Slender Rising 2'de karşımıza çıkıyor. Bu sefer kar tipisi de oyuna eklenmiş. Görüşü azalttığından yer yer koltuğunuzdan fırlama durumuyla karşılaşabiliyorsunuz.

Oyunun en dikkat çekici noktalarından kendini savunma özelliğini ise Slender'a pek yakıştırdığımı söyleyemeyeceğim. Kaldı ki zaten pek düşünüldüğü gibi de işlemiyor bu silah olayları. Sadece bir düşman gördüğünüzde vurursanız belirli bir sürede hemen kaçmak için şans kazanıyorsunuz. Bu da biraz atmosferi bozarak işin zevkini kaçırıyor. Tabii her düşman beklendiği gibi sizin kurşunlarınızdan sakınmıyor, bu yüzden dikkatli olmak zorundasınız.

Slender Rising 2, ilk oyunu sevenler için farklı bir alternatif olarak tüm korku severleri bekliyor. Özellikle yeni hikaye örgüsü modu ve yeni mekanlara bayılacaksınız. Oyunun yine bir ücretsiz bir de tam sürüm paralı olarak iki farklı sürümü bulunuyor. Dilerseniz oyunu ücretsiz olarak deneyebilir, beğenirseniz 4 TL fiyata satın alabilirsiniz.

ARTILAR

İşaret avladığınız yeni hikaye modu

Yeni mekan seçenekleri

EKSİLER

Ruhları serbest bıraktığımız mod yenilikçi bir tavır sergilemiyor

Silahlanma seçeneği bekleneni karşılamamış

YORUMLAR