Slidely Capture

Slidely Capture
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    EasyHi

Slidely Capture, fotoğraf ve videolardan kolaj yapmak için kullanabileceğimiz ücretsiz bir uygulama.

Slidely Capture, iPhone ve iPad cihazlar üzerine ücretsiz bir şekilde indirebildiğimiz kapsamlı bir kolaj yapma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Uygulama birçok rakibine göre sadece fotoğraflardan kolajlar oluşturmaya yaramıyor. Fotoğraflara ek olarak videolardan da kolajlar oluşturabilmek için gereken araçlara sahip. Bu sayede kullanıcılar video veya fotoğraf fark etmeksizin istedikleri içeriklerden kombinasoynlar oluşturabilir.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Slidely Capture'da da sosyal medya desteği sunuluyor. Ortaya çıkan kolaj çalışmalarını Facebook, Twitter, ve YouTube gibi popüler kanallar üzerinde paylaşabilir ve çevrenizdekilerin tepkisini görebilirsiniz. Basite indirgenmiş arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama olan Slidely Capture, kategorisinin en basit fakat en kapsamlı yapımları arasında yer alıyor.

Eğer siz de albümünüzde sakladığınız fotoğraf ve videolardan kolaj çalışmaları yapmak, ortaya farklı bir şeyler çıkartmak istiyorsanız Slidely Capture'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR