Slow Motion Camera Free

Slow Motion Camera Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slow Motion Camera Free, iOS cihazlarınızı kullanarak efor sarfetmeden ağır çekim video kaydı yapabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Slow Motion Camera Free, isminden de anlaşıldığı üzere ücretsiz bir ağır çekim kamera uygulamasıdır. iPhone 5S ile birlikte gelen ağır çekim video kaydetme özelliğini iPhone 5S model cihazınız olmasa bile kullanmanızı sağlayan uygulama ile ağır çekim video kayıtları yapabilirsiniz.

Uygulama yüksek kaliteli videolar çekerek bunları galerinize kaydetmektedir. Ayrıca çekmiş olduğunuz videoların belirli süre aralıklarına ağır çekim efekti ekleyebilmek de mümkün. Uygulama üzerinde ağır çekim için farklı hız seçenekleri mevcuttur. bu nedenle ağır çekim hızını belirlemekte tamamen özgürsünüz. Eğer çektiğiniz videolar üzerinde birden fazla sahne için ağır çekim efekti eklemek isterseniz, bir kaç dokunuş ile bu işlemi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada bulunan sosyal medya entegrasyonu sayesinde hazırladığınız ağır çekimli videolarınızı sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise ağır çekim efektleri için herhangi bir limitinizin olmamasıdır. Videolarınıza dilediğiniz kadar ağır çekim efekti ekleyebilirsiniz.

Genel olarak kullanımı kolay ve yararlı bir video uygulaması olan Slow Motion Camera Free'yi videolarınıza ağır çekim sahneleri eklemek isterseniz kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.