Smart Recorder

Smart Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Recorder, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde rahatlıkla ses kaydı işlemleri yapabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Smart Recorder, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ses kayıt uygulamasıdır. Uygulama kullanıcılara yardım etmek amacıyla bir çok yararlı özellik ile donatılmıştır.

Uygulamayı kullanarak derslerinizi, alışveriş listelerinizi, toplantılarınızı ve görüşmelerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Smart Recorder, uygulama mağazası üzerinde bulunan diğer ses kaydetme uygulamalarından farklı olarak kayıt ettiğiniz sesleri organize etmenizi ve Dropbox ile Box bulut depolama alanlarında depolamanızı sağlamaktadır. Ayrıca kayıtlarınızı e-posta ile de gönderebilirsiniz. Bunun dışında ses kayıtlarınızı WiFi bağlantısı üzerinden senkronize edebilir ve iTunes ile paylaşabilirsiniz.

Diğer özelliklerden ayrı olarak kaydetmiş olduğunuz seslere fotoğraflar ekleyebilir ve etiketleme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede ses kayıtlarınızı daha bilgi verici hale getirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Stereo desteği
  • Ücretsiz ses kaydetme uygulaması
  • Birden çok format desteği
  • Ses kayıtlarını organize edebilme
  • Fonksiyonel ve kullanımı kolay

Uygulama ile kaydedeceğiniz seslerin çıkış formatlarını siz belirleyebilirsiniz. Eğer büyük boyutlu dosyalara sahipseniz Smart Recorder sizin için en uygun formatı belirleyecektir. Ses kaydı işlemlerinizi için en güzel çözümleri öneren uygulamayı ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye edebilirim.

YORUMLAR