Snake Towers 1.0.1 (ios)

Snake Towers

Snake Towers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Towers, mobil oyun platformunda klasikleşen yılan oyununun güncel bir versiyonu olarak iOS platformunda karşımıza çıkıyor.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Snake Towers, mobil oyun platformunun babası olarak kabul gören yılan oyununun benzeri bir tür mobil beceri oyunudur.

Snake Towers oyununda klasik yılan oyunundan farklı olarak görsel detaylardan bahsedebiliriz. Oyun günümüz teknolojik şartlarında başarıyla renklendirilmiş. Ayrıca oyuna biraz da kurgu katılmış. Bu kurguya göre yılan evrenin en uzun kulesinin zirvesinde yaşıyor. Bu kulelerin de lanetli olduğu belirtilmiş ve oyun esnasında bu lanet birdenbire kendini gösteriyor. Örneğin; ters yön büyüsüyle yılana verdiğimiz komutlar ters tepebilir. Siz yılanı sağa çevirdiğinizde o sola dönebilir.

Yani bir yandan altınları topladıkça uzayan yılanı çarpmadan yönlendirmek zorundayken bir yandan da lanetli tuzaklarla başa çıkmanız gerekecek. Alan daraldıkça daha hızlı komutlar vermek zorunda olduğunuzu hatırlatalım. Sıkılmadan oynayacağınız Snake Towers mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR