Spark Camera 2.0.1 (ios)

Spark Camera

Spark Camera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    227

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Spark Camera uygulaması ile kısa videolar oluşturun ve sosyal platformlarda paylaşın.

Spark Camera, iPhone ve iPad'inizle kısa videolar oluşturarak sosyal platformlarda paylaşma imkan tanıyan bir uygulamadır.

Sade ve şık arayüzü ile dikkat çeken Spark Camera uygulaması ile en eğlenceli anlarınızı kısa videolar haline getirebilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yüksek kalitede videolar oluşturabildiğiniz uygulamada kısa videolarınıza müzik koleksiyonunuzda yer alan müziklerden dilediğiniz ekleyebilir, kaliteli filtrelerle videolarınızı daha çekici hale getirebilir ve Instagram, Twitter, iMessage ve AirDrop aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Sınırsız sayıda video kaydetmenize imkan tanıyan Spark Camera ile 45 saniyeye kadar süren videolar kaydedebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ise oldukça basittir. Kaydı başlatmak için herhangi bir yere basın ve basılı tutun, kaydı durdurmak için bırakın. (Birden fazla video oluşturmak istiyorsanız bunu ard arda yapmanız yeterli olacaktır.) Kayıt esnasında hazır filtrelerden birini seçin ve kaydet butonuna dokunarak kısa videonuzu kaydedin ve sosyal ağ hesaplarınızla takipçilerinizle paylaşın.

Twitter'ın Vine uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz Spark Camera uygulaması, Apple Editörleri tarafından seçilmiş ve 2013'ün en iyi uygulamaları arasındadır.

YORUMLAR