Sphere

Sphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sphere uygulamasını kullanarak 360 derecelik 3D fotoğraflar çekebilir ve istediğiniz yerleri yeniden keşfedebilirsiniz.

Sphere uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak bulunduğunuz mekanın fotoğraflarını çekebileceğiniz ve daha sonra bu fotoğrafları bir küre içerisine yerleştirerek üç boyutlu ve 360 derecelik gerçek bir deneyim elde edebileceğiniz ilginç uygulamalardan bir tanesi. Küreye yerleştirmek üzere çektiğiniz tüm fotoğrafları bir araya getiren uygulama, hem gezmeyi sevenler hem de arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeyi sevenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Egzotik ya da tarihi bir yer gezdiğinizde, tek yapmanız gereken Sphere uygulamasını açmak ve uygulamanın sizden talep ettiği şekilde fotoğrafları çekmek. Her ne kadar ilk bir kaç seferde en güzel fotoğrafı çekmek zor olsa da bir kaç denemenin ardından kendi kürelerinizi en kolay şekilde yaratabileceksiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ancak maalesef iPad sürümü sadece kürelerinizi görüntülemek için kullanılabiliyor. Aynı zamanda, çektiğiniz fotoğrafların küre olarak görüntülenebilmesi için cihazda Sphere uygulamasının yüklü olması gerekiyor.

Uygulamanın arayüzü size ne yapmanız gerektiğini anlatıyor ve oldukça kolay. İlk bir kaç dakikanın ardından nasıl kullanılabileceğini tamamen çözmüş olacaksınız. Eğer anılarınızı canlı tutmaktan hoşlanıyor ve onları yeniden yaşamak istiyorsanız uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum. Son zamanların en ilginç uygulamalarından bir tanesi.