Spirit Rush

Spirit Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spirit Rush, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Spirit Rush, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyunda bir ejdarhayı yönlendirerek puanlar topluyor ve aynı zamanda düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz.

Bir zamanların efsanesi olan yılan oyununa benzer bir kurguyla karşımıza çıkan Spirit Rush, bir ejderhanın yönlendirilerek başından geçen maceraları konu alıyor. Oyunda sonsuz bir şekilde mücadelelere girişiyor ve puanlar topluyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanlarla mücadele ediyor ve onları ortadan kaldırarak barış ortamının hüküm sürmesini sağlıyorsunuz. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Spirit Rush, zevkli zamanlar geçirmenizi mümkün kılıyor. Oyunda dairesel hareketler yapabiliyor, keskin virajlara girebiliyor ve özel yetenekler kullanabiliyorsunuz. Mücadele gücü yüksek olan Spirit Rush'ı mutlaka deneyin. Oyunda yer alan kontrollerde oyuncuları yormuyor ve böylece daha akıcı bir oyun deneyimi sağlanmış oluyor. Spirit Rush sizleri bekliyor.

Spirit Rush oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR