Split Pic 2.0.3 (ios)

Split Pic

Split Pic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    439

  • Üretici

    Easy Tiger Apps, LLC.

iPhone ve iPad cihazlarınızla fotoğraflar üzerinde inanılmaz efektler uygulamanıza izin veren bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Split Pic uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme ve filtreleme uygulaması. Onu diğerlerinden ayıran noktası ise sadece efekt ve filtreler değil aynı zamanda gelişmiş ve kompleks fotoğraflar üretebilme yeteneği.

Bu yetenekler arasında fotoğraflar üzerinde kendinizi klonlayabilme, beden parçalarınızı değiştirebilme, hayaletinizi yapabilme ve tüm bunları kombine ederek neredeyse sınırsız bir olanak sunma yer alıyor. İçerisinde hazır gelen temaları kullanarak size yol gösteren uygulama böylece karmaşık fotoğraflar üretirken kafanızın karışmasına engel oluyor.

Birden fazla fotoğraf çektikten sonra bunları hikaye haline getirmenize, zoom yapma ve uzaklaştırma özelliklerini kullanmanıza, ön ve arka kamera arası değişimlere, farklı yüzleri tek bir yüzde birleştirmeye ve neredeyse fotoğraftaki herşeyin detaylarıyla oynamanıza imkan veren Split Pic uygulaması aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor.

Eğer standart filtreler ve basit fotoğraflardan sıkıldıysanız kesinlikle denemenizi öneriyorum. Uygulama içerisinde ufak meblağlarla satılan geliştirmeleri alarak daha da gelişmiş seçeneklere sahip olabilir ve reklamları kaldırabilirsiniz.

YORUMLAR