Spot 1.0.0 (ios)

Spot

Spot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spot kullanarak sevdiğiniz yerlerde fotoğraflar çekerek bunları bir seyahat haritasına etiketleyebilirsiniz.

Fotoğraf karelerinden oluşan bir seyahatname oluşturma hayaliniz varsa bu hayal size artık çok uzak değil. Spot isimli bu uygulama ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara konum etiketi yapmanız mümkün. Bununla birlikte hazırlayacağınız bir harita ile gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını birer birer bölgelerine göre depolayıp tekrar keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.

Spot uygulaması konum bilgilerinizi kullandığı için civarda yer alan fotoğraf çekilmiş diğer bölgeleri de sizin için bulabiliyor. Bu nedenle hatıra fotoğrafı çekmek isteyeceğiniz önemli yerleri kolay kolay kaçırmayacaksınız. Farklı bölgelerin fotoğraflarını kaydettikten sonra oluşturabileceğiniz Spotcast ile interaktif bir harita oluşturup paylaşmanız mümkün. Dilerseniz bu dosyayı iCloud üzerinden arkadaşlarınıza da aktarabiliyorsunuz.

Yeni nesil bir uygulama olan Spot, ne yazık ki iOS 8.0 altı bir işletim sisteminde çalışmayacaktır. Ama modern bir iPhone kullanıyorsanız ve böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanuz bu uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var. Fotoğraflı bir seyahatname oluşturmak isteyenler için Spot iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR