Square Quick 1.4 (ios)

Square Quick

1.4
Square Quick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square Quick sayesinde fotoğraflarımızı dilediğimiz gibi düzenleyerek onları farklı kanallar için uyumlu hale getirebiliyoruz.

Square Quick, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme aracı olarak görev yapıyor ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarımızı Instagram'da paylaşmadan önce düzenleyebiliyoruz. Bildiğiniz gibi Instagram'ın kendine özgü bir takım kriterleri var ve ne yazık ki çektiğimiz her fotoğraf bu kriterlere uyum sağlayamıyor. Dolayısıyla fotoğrafların bazı bölümlerini kırpmamız gerekiyor. Square Quick sayesinde ise fotoğrafımızda kayıp yaratmadan Instagram'da paylaşabilecek düzeye getirebiliyoruz.

Bunu gerçekleştirebilmek için uygulama fotoğrafı kare hale getirip fazlalık olan yerlere fotoğrafın yansımalarını yerleştiriyor ve ortaya son derece şık bir görüntü çıkartıyor.

Uygulamada ilginç arkaplanlar, ışık oyunları, emojiler ve çıkartmalar yer alıyor. Kolay kullanım özellikleri sayesinded Square Quick fotoğraf konusunda teknik bilgiye sahip olmayanları dahi zorda bırakmıyor.

Eğer siz de çektiğiniz fotoğrafları Instagram'a uyumlu hale getirmek istiyorsanız Square Quick'e mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR