Stand O'Food 3

Stand O'Food 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    G5 Entertainment

Stand O'Food 3, restoranlar zinciri sahibi Ronnie'ye yardımcı olduğunuz zaman yönetimi türünde bir iPhone oyunu.

Stand O'Food 3, iPhone’unuzda oynayabileceğiniz burger hazırlama oyunları arasında. Uzun soluklu zaman yönetimi oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız G5 Entertainment’ın imzasını taşıyan bu popüler iOS oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

Seri haline gelmiş bir oyun olan Stand O’Food, bolca boş vaktiniz varsa iPhone’unuzda sıkılmadan oynayabileceğiniz en güzel zaman yönetimi oyunu diyebilirim. Karakter animasyonları, eğlenceli müzikleri, gerçeğe yakın hazırlanmış mekanlar, müşteri tepkileri kısacası oynarken gözünüze takılacak her ayrıntı oldukça başarılı.

Mobilde ilk kez zaman yönetimi oyunu oynayanlar için basit mod, bu tür oyunları ara sıra oynayanlar için normal mod, zaman yönetimi konusunda profesyonel olanlar içinse zor modda oynama seçeneği sunan Stand O’Food 3 oyununda restoranlar zinciri sahibi şef Ronnie’ye yeni açmış olduğu restoranında da başarılı olması için yardımcı oluyoruz. Yorulmak nedir bilmeyen sevimli bir sefi kontrol ettiğimiz oyunun ilk bölümünde günümüz burger hazırlamakla geçiyor. Bu yüzden oyunu ilk oynadığınızda sıkıcı olduğunu düşünebilir ancak değil. Oyunda para kazandıkça yeni malzemeler satın alarak menülerimizi zenginleştiriyor ve restoranımıza içecek makineleri alabiliyoruz. Oyunda menü hazırlama ise oldukça basit. Menüyü oluşturan malzemelere sırayla dokunarak menüyü hazır ediyor ve müşteriye sunuyoruz.

Büyük koşuşturmaca içerisinde olduğumuz oyunda her bölümde kazanacağımız miktar değişiyor. Müşterilere siparişlerini daha hızlı ileterek bahşiş kazanabiliyor ve kazancımızı artırabiliyoruz. Siparişini beklettiğimiz her müşteri de bize zarar olarak geri dönüyor.

Stand O’Food 3, ilk üç bölümü ücretsiz oynatması, yüksek boyutlu olması dışında mükemmel bir zaman yönetimi oyunu olmuş.

YORUMLAR