Star Link : HEXA 1.2.2 (ios)

Star Link : HEXA

Star Link : HEXA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Link : HEXA, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Star Link : HEXA, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunudur. Becerilerini konuşturmanız gereken oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olan Star Link : HEXA, renkli altıgen blokları eşleştirmenizi temel alan bir oyundur. Farklı yolları izleyerek aynı renkli altgenleri birleştirmeniz gereken oyunda en kısa yolu takip etmelisiniz. Tüm blokları birbiriyle kesişmeden eşleştirmeli ve bölümleri tamamlamalısınız. Onlarca zorlu bölüme sahip olan oyunda bağımlılık da yaşayabiliyorsunuz. Etkileyici bir atmosferde gerçekleşen bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Star Link : HEXA'yı mutlaka denemelisiniz. Eğer beceri oyunlarını seviyorsanız Star Link : HEXA'yı sakın kaçırmayın.

Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Renkli kurgusu ve minimal tasarımıyla da ön plana çıkan oyunda kolay bir kontrol sistemine sahip oluyorsunuz. Parmağınızı ekranda gezdirerek oynayabileceğiniz Star Link : HEXA oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR