Star Skater

Star Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Skater, Fruit Ninja, Ketpack Joyride oyunlarıyla ünlü yapımcı Halfbrick'in kaykay oyunu.

Star Skater, Fruit Ninja, Jetpack Joyride, Monster Dash oyunlarıyla tanıdığımız Halfbrick Studios’un imzasını taşıyan üç boyutlu kaykay oyunu.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabileceğimiz retro görselli kaykay oyununda trafiğin akıp gittiği oldukça kalabalık şehir ve kaykaycılara özel hazırlanmış parkularda bulunuyoruz. Favori kaykaycımızı seçiyor ve tehlikelerle dolu yola kendimizi bırakıyoruz. Kaykamızla ilerlerken dikkatli olmanın yanında hızlı da olmamız gerekiyor. Fazla temkinli gidersek checkpoint’e ulaşamıyoruz. Hız her şey diyebilirim.

Kaykamızla hızla ilerlerken gözlerimizi dört açmamız gerek. Her an beklediğimiz bir noktadan araç veya çarpmamız için özellikle konulmuş engeller çıkabiliyor. Hızımızı kesmemek için ekranın sol ve sağ yanına dokunmamız, basit kaydırma hareketini uygulamamız kafi olsa da reflekslerimizi konuşturmamız gerekiyor. Yeterince ser olmadığımızda da kolaylıkla sil baştan başlayabiliyoruz.
İlerlerken karşımıza çıkan objeleri toplamamızın bize tek getirisi yeni karakterler. Çocuk kaykaycı ile başladığımız oyunda iskelet, panda, palyaço, goril kaykay kullanırken hayal edemeyeceğimiz karakterlerle ilerleyebiliyoruz.