Star Wars: Knights of the Old Republic 1.2.1 (ios)

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • ÜRETİCİ

    Aspyr Media, Inc.

Star Wars: Knights of the Old Republic detaylı bir mobil rol yapma oyunudur

Star Wars: Knights of the Old Republic yıllar önce bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik RPG oyununu mobil cihazlara taşıyan bir Star Wars oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bu yenilenmiş KOTOR orjinal oyunu birebir mobil cihazlara taşımayı başarırken oyunda herhangi birşeyi kırpmıyor. Dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getirilen rol yapma oyunu klasiğinde Jedi savaşçıları, İmparatorluk ve Sith arasındaki savaşların dört bin yıl öncesine yolculuk ediyoruz. Jedi savaşçıları eski bir Jedi olan; fakat sonradan karanlık tarafı seçen Sith lordu Darth Malak'ın saldırıları karşısında zayıf düşmüşlerdir ve Jedi düzeninin varlığı tehlikeye girmiştir. Biz de oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve Jedi düzenini kurtarmaya çalışan bir kahraman olarak maceraya atılıyoruz.

Star Wars: Knights of the Old Republic'de oyunculara 3 farklı kahraman sınıfından birini seçme imkanı veriyor. Her kahraman sınıfı 3 alt uzmanlık sınıfına sahip. Oyunda kahramanımızın yanına maceralarımıza ortak olacak ekip üyeleri alabiliyoruz ve bir takım halinde içerisinde Tatooine ve Kashyyyk gibi mekanların da olduğu Star Wars'la özdeşleşmiş bölgeleri gezebiliyoruz.

Star Wars: Knights of the Old Republic'de oyuncular kendi ışın kılıçlarını tasarlayabilmekteler. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan Star Wars: Knights of the Old Republic temel olarak masaüstü rol yapma oyunlarını üç boyutlu teknolojiyle birleştiren ve zengin bir içeriğe sahip olan bir oyun.

YORUMLAR