Stickered for Messenger

Stickered for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickered for Messenger uygulaması ile fotoğraflarınıza çıkartma ekleyebilir, Messenger'da paylaşabilirsiniz.

Stickered for Messenger, Facebook’un Messenger kullanıcıları için hazırladığı çıkartma uygulaması. iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama ile fotoğraflarınızı çıkartmalar ile süsleyebiliyorsunuz.

Stickered for Messenger uygulaması, Facebook Messenger uygulaması ile entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede uygulama üzerinde yaratıcılığınızı konuşturarak oluşturduğunuz eğlenceli çıkartmalar içeren fotoğraflarınızı anında Messenger kişilerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Onlarca farklı çıkartma içeren uygulamada çıkartmaları dilediğiniz şekilde düzenleme şansına da sahipsiniz. Çıkartmaların boyutunu, konumunu ayarlayabiliyor, fotoğrafınızın dilediğiniz yerine tabiri yerinde ise sırıtmayacak şekilde yerleştirebiliyorsunuz.

Yeni çektiğiniz fotoğraflara veya hali hazırda sakladığınız fotoğraflara çıkartma eklemenize izin veren Stickered for Messenger, iOS 8 yüklü iPhone ve iPad’lerde çalışacak şekilde tasarlandığından hem göze hoş gelen hem de kolay kullanılabilir bir arayüz ile geliyor. Fotoğraf çekme, ön ve arka kamera arasında geçiş yapma, çıkartma galerisine göz atma butonları ekranın alt tarafına konumlandırılmış ve kullanımları oldukça basit.

Stickered for Messenger Özellikleri:

  • Dilediğiniz kadar çıkartma seçin.
  • Çıkartmaları fotoğraf çekmeden veya çektikten sonra ekleyin.
  • Film rulonuzdaki fotoğrafları süsleyin.
  • Çıkartmaları fotoğraflarınıza kusursuzca ekleyin.
  • Hazırladığınız çıkartmaları Messenger’da paylaşın.

YORUMLAR