Sticky Password 7.100.721 (ios)

Sticky Password

Sticky Password
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • Üretici

    Sticky Password

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Sticky Password uygulaması ile şifrelerinizi güvenle koruyabilir ve kullanabilirsiniz.

Sticky Password uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan şifrelerinizi çok daha kolay bir şekilde yaratmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Son yıllarda bazen yüzlerce farklı web hizmetinin ve uygulamanın şifresini hatırlamamız gerekir bir hale geldiğimiz için bu işi güvenli ve hızlı bir şekilde bizim yerimize gerçekleştirecek olan uygulamalar da giderek önem kazandılar.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ancak bulut depolama ve senkronizasyon işlemi sadece ilk 30 gün boyunca ücretsiz ve devamında aylık 1 dolarlık bir bedel talep ediliyor. Fakat bu tamamen opsiyonel bir durum olduğu için senkronizasyon olmadan da kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece tek bir cihaz kullanıyorsanız bu aşamada herhangi bir rahatsızlık vereceğini de sanmıyorum.

Uygulamanın ayarları ve arayüzü kolay kullanılır bir yapıda olduğu için şifrelerinizi oluşturmak ve gereken seçenekleri anlamak oldukça kolay. Web servisleri ve uygulamaların giriş şifrelerinin yanında kart bilgileriniz, telefonlar, kontak bilgileri ve diğer güvenli tutulması gereken verilerinizi de uygulamada depolayabilir ve gerekli yerlerde otomatik doldurulmalarını sağlayabilirsiniz.

Uygulamadaki tüm verileriniz şifrelenmiş bir şekilde tutuluyor ve size sunulan en üst düzey şifreyi bilmeden şifre ve diğer verilerinizi kimsenin bulabilmesinin olanağı yok. iPhone ve iPad'de güvenilir, hızlı ve kolay bir şifre yönetimi uygulaması arıyorsanız göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR