Streaks 1.3 (ios)

Streaks

1.3
Streaks
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Pilanites

Streaks, şık arayüzüyle öne çıkan pratik bir yapılacaklar listesi uygulaması.

Streaks, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz pratik ve şık görünen bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Sorunsuz ve akıcı bir kullanım deneyimi vaat eden Streak sayesinde gün içerisinde yapmamız gereken görevlerimizi ve sorumluluklarımızı kolayca takip edebiliyoruz. Renklerle zenginleştirilmiş olan arayüz, eklemiş olduğumuz görevleri daha rahat bir şekilde takip edebilmemizi sağlıyor. Üstelik bu renkler tamamen bizim kontrolümüze bırakılmış. Eklediğimiz görevlere dilediğimiz renkleri ekleyerek aklımızda kalmalarını kolaylaştırabiliyoruz.

Streaks'te kişisel tercihlerimize bırakılan tek şey renkler değil. Yüzlerce ikon arasından istediğimizi seçerek görevleri daha belirgin hale getirebiliyoruz. Kendi belirleyeceğimiz zaman dilimlerinde bizlere hatırlatılan bu görevleri tamamladıkça listemizden kaldırabiliyoruz.

Streaks ile kitap okuma, yürüyüş yapma, faturaları yatırma, markete gitme, çöp atma, çocukları okuldan alma, köpeği yürüyüşe çıkarma, iş arkadaşlarımıza mail atma, yemek yapma ve aklınıza gelebilecek her türlü gündelik konularda işlem yapabiliyoruz.

Daha düzenli ve planlı bir yaşama geçmek istiyorsanız Streaks iyi bir başlangıç olacaktır.

YORUMLAR