Super Party Sports: Football 1.3 (ios)

Super Party Sports: Football

1.3
Super Party Sports: Football
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    HandyGames

Super Party Sports: Football isminin tersine centilmen bir spor mücadelesinden uzak aksiyon dolu ve bağımlılık yapan bir oyun.

Super Party Sports: Football, sıradan bir futbol oyunu bekleyenleri şaşırtacak son derece farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun. Savaş oyunları denince bir dönem akıllara kazınan Worms oyununu andıran bu futbol oyununda çizgi film temalı görselleri kullanan ama bir o kadar da şiddetin bulunduğu bir oyunla karşı karşıyayız. Bölümden bölüme değişen engebelerin hakim olduğu zemine dizili olan oyuncular içerisinde sizin amacınız top ayağınızdayken rakiplerinize şut çekip onların dağılmasını sağlamak. Kelimenin tam anlamıyla parçalara ayrılan rakiplerin ayrılan parçaları için yumuşak bir çizgiye geri dönen oyun doğru bir karar vererek ayrılan LEGO parçaları tarzında bir görsellik hazırlamış.

Dünya üzerinde oynayabileceğiniz en vahşi futbol oyunlarından biri olan Super Party Sports: Football oynarken top ayağınıza geçtiği an sert şutlar için tuşu basılı tutuyorsunuz ve rakiplerinizin üstüne şut çekip topun nihayetinde diğer bir takım arkadaşınıza ulaşması için çaba sarfediyorsunuz. Tüm rakip oyuncuları alt ettikten sonra maçı kazanmak için sıra kaleciye geliyor ve takdir edersiniz ki burada da insaflı davranmanız beklenmiyor. Zekice tasarlanmış fizik motorları ve yaratıcı bölüm tasarımları eşliğinde benzersiz bir futbol keyfi yaşamak istiyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR