Super Retro

Super Retro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Retro ile fotoğraflarınızı kolayca filtreleyebilir ve düzenleyebilirsiniz

Super Retro kullanıcılara retro tarzda fotoğraf filtreleme seçenekleri sunan ve fotoğraf kesme ve fotoğraf döndürme gibi fotoğraf düzenleme işlerini de gerçekleştirebilen bir kamera uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir iOS uygulaması olan Super Retro'da birçok farklı fotoğraf filtresi seçeneği yer almakta. Bu seçeneklerden dilediğinizi kameranızla çekeceğiniz yeni fotoğraflara veya fotoğraf galerinizde kayıtlı olan fotoğraflara ekleyebilmektesiniz. Uygulama bu efektleri fotoğraflarınıza uygularken size küçük önizlemeler sunuyor ve çalışmanızın nasıl sonlanacağı hakkında size fikir veriyor.

Super Retro'nun en çok dikkat çeken özelliği kendi fotoğraf efektlerinizi yaratabilmenize imkan tanıması. Uygulama aracılığıyla farklı efekt ve filtreleri bir araya getirerek yeni ve tercihlerinize uygun filtreler yaratabilmektesiniz. Bu sayede sadece size sunulan filtrelere bağlı kalmıyorsunuz ve çok daha özel fotoğraflar yaratabiliyorsunuz.

Super Retro ile fotoğraflarınızın karanlık bölgelerini daha aydınlatabileceğiniz gibi fotoğraflarınızı kırpabiliyor ve boyutlarını ihtiyaçlarınızla uyumlu olacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bunun yanında ters fotoğrafları döndürebilmenize de olanak sağlanıyor.

YORUMLAR