Take Creative Vocal Recorder

Take Creative Vocal Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Take Creative Vocal Recorder, müzikseverlere hitap eden kapsamlı ve pratik bir ses kaydetme uygulaması.

Take Creative Vocal Recorder, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir kayıt uygulaması olarak tanımlanabilir.

Uygulama markette bulunan diğer ses kayıt uygulamalarından daha farklı bir yapıya sahip olan Take Creative Vocal Recorder, özellikle müzikle ilgilenen kullanıcılara hitap ediyor.

İlhamın ne zaman geleceği belli olmuyor. Bu mantıkla tasarlanan Take Creative Vocal Recorder, kullanıcılarına fikirlerini, bestelerini ve melodilerini anında kaydetme imkanı veriyor. Kayıt işlemlerinden sonra dilersek bunları sosyal çevremizle paylaşabiliyoruz.

Uygulamayı rakiplerinden ayıran en önemli özellik ise çok sayıda ses ayarına sahip olması. Beklentilerinize göre ayarlamaları yaparak sesin en mükemmel haline kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ayarlar belirli seviyede bir müzik bilgisi gerektiriyor. Bu bakımdan uygulamanın en azından orta seviyedeki müzisyenlere hitap ettiğini söyleyebilirim.

Kaliteli ses çıkışı ve kayıt özellikleri ile Take Creative Vocal Recorder, müzikle ilgilenenlerin kaçırmaması gereken uygulamalardan birisi.

YORUMLAR