Tattoodo 2.5.2 (ios)

Tattoodo

Tattoodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın en iyi dövme uygulaması

Tattoodo, dövme sanatçıları, stüdyolar, koleksiyoncuları da içine alan 20 milyondan fazla aylık kullanıcısı olan en iyi dövme uygulaması. 200.000’in üzerinde dövmeciyle tanışabileceğiniz, en iyi dövmeleri görebileceğiniz, dövmeci olarak kendinizi tanıtabileceğiniz harika bir mobil uygulama.

Dünyanın en iyi dövme uygulaması olarak gösterilen Tattoodo, hem dövme yaptırmak isteyen ancak hangi dövmeyi yaptıracağına karar veremeyen kişiler, hem de dövmelerini tanıtmak isteyen sanatçılar için bir uygulama. Topluluğun paylaştığı dövmelerle içeriğini günden güne genişleten uygulama, tamamen ücretsiz. Uygulama üzerinden dünyanın en ünlü dövmecilerinin sanat eserleri, en iyi dövmecilerin stüdyolarının yeri, dövme trendleri (fotoğraflı, videolu, yazılı) yer alırken, dövmecilerle sosyal ağlarda olduğu gibi bağlantı kurabiliyorsunuz.

Neo geleneksel, tribal, siyah ve gri, dotwork, minimalist, soyut, realizm, Japonca, geometrik kısaca en popüler dövmeleri kategorize eden Tattoodo, sadece iPhone’larla uyumlu ve Türkçe dil desteği sunmuyor.

YORUMLAR