Text Camera

Text Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınıza yazılar ve filtreler eklemek için iPhone ve iPad'inizde bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Text Camera uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme uygulaması ancak onu ayrı kılan şey, fotoğraf çekimi sırasında canlı olarak fotoğrafın üzerine yazı ve filtreler ekleyebilme özelliği. Böylece eklemek istediğiniz yazıların fotoğrafı çekmeden önce nasıl görüneceğini anında görebiliyor ve dolayısıyla çok daha kaliteli görüntüler elde edebiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde çok çeşitli fontlar yani yazı tipleri yer alıyor ve bunlar sayesinde istediğiniz ideal görünüme ulaşmak mümkün oluyor. İsterseniz kendiniz yazınızı yazabilir, isterseniz de mevcut olan hazır ünlü sözlerden eklemeler yapabilirsiniz.

Sadece yazılar değil, aynı zamanda filtreler de uygulamanın içerisinde yer alanlar arasında. Filtreler de aynı şekilde anlık olarak görüntülenebiliyorlar ve böylece fotoğraf çekimi sonrasında sürprizlerle karşılaşma şansınız azalıyor.

Instragram entegrasyonu ve diğer sosyal ağlara destek vermesi sayesinde kolayca elde ettiğiniz yazılı ve filtreli resimleri hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.