Text on Video Square FREE

Text on Video Square FREE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Text on Video Square FREE, videolarınıza yazı ve başlık eklemenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir iOS video düzenleme uygulamasıdır.

Text on Video Square FREE, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama kısaca videolarınız üzerine etkileyici yazılar eklemenizi sağlamaktadır. Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videolar kimi zaman sade bir şekilde düşüncelerinizi anlatmaya yetmez. Bu nedenle bir uygulama kulanarak video ve fotoğraf üzerine yazı ekleme ihtiyacı duyarsınız. Bu ihtiyacınızı karşılamak için geliştirilen Text on Video Square işini oldukça başarılı şekilde yapmaktadır.

Uygulama videolarınızın üzerine kolayca ve hızlı bir şekilde etkileyici yazılar eklemenizi sağlıyor. Ayrıca uygulamayı kullanmak tecrübeli olmanız gerekmemektedir. Tüm hgerekli araçları size sunan uygulama sayesinde hiç bir karışıklık ve zorluk yaşamadan rahat bir şekilde yazılar ekleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile fotoğraf ve videolarınıza muhteşem yazılar ekleyerek duygularınızı daha iyi anlatabilirsiniz.

Kullanıcıların 100'den fazla yazı türünü kullanmasına olanak sağlayan Text on Video Square, bunun dışında yazıların boyut ve açılarını da düzenlemenizi sağlıyor. Bu seçenekler dışında eklediğiniz yazıları kişiselleştirebileceğiniz pek çok farklı ayar bulunmaktadır. Fakat en önemli özelliklerinden bir tanesi ise videolarınıza arkaplan müzikleri ekleyebiliyor olmanız.

Özellikler:

  • Videolarınıza yazılar ekleyerek kaydetme
  • Ses efektleri ekleme
  • Arkaplan müziği ekleme
  • 100'den fazla yazı türü
  • Videoların sesini kapatma
  • Video ve fotoğraf düzenleme

iPhone ve iPad'leriniz ile çektiğiniz fotoğraf vi videolara etkileyici yazılar ekleyebileceğiniz ve videoların arkaplanlarına favori şarkılarınızı ekleyebileceğiniz Text on Video Square FREE uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen fotoğraf ve videolarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR