Textie Messaging

Textie Messaging
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Borange Inc.

Textie Messaging uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Textie Messaging uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor ve diğer mesajlaşma uygulamalarından sıkılan kullanıcıların deneyebilecekleri seçeneklerden birisi. Dolayısıyla kolay kullanılır arayüzü, basit yapısı ve kolayca sohbete imkan tanıyan mesajlaşma olanakları ile Textie Messaging'i denememek için hiç bir sebep yok.

Uygulama hem klasik bir şekilde yazılı mesajlar göndermeye imkan tanıyor, hem de mesajların içerisine resimler ve fotoğraflar eklemeye izin veriyor. Böylece yazdıklarınızı desteklemek için çektiğiniz ya da galerinizde bulunan görselleri kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda ABD'de yaşayan kullanıcılar çeşitli operatörlere ücretsiz olarak uygulama vasıtasıyla mesajlar gönderebilirler. Dolayısıyla bu ülkede yaşayan kullanıcıların ücretsiz SMS gönderme aracı olarak kullanmaları da mümkün.

Uygulamayı kullanarak aldığınız mesajlar devamlı olarak arşivleniyorlar ve bu nedenle hemen hemen tüm iletişimlerinize daha sonra da erişebiliyorsunuz. Sohbet ettiğiniz kişinin iletişim bilgileri ve profiline erişmek de sohbet penceresi üzerinden görebiliyorsunuz.

Textie Messaging'in ücretsiz sürümünde maalesef reklamlar yer alıyor ve bu durum bazı kullanıcılara rahatsızlık verebilir. Ücretli satın alma seçeneklerini kullanarak tam sürüme geçebiliyor ve böylece tüm reklamlardan kurtulabiliyorsunuz.

YORUMLAR