The House In The Dark 1.01 (ios)

The House In The Dark

The House In The Dark
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The House In The Dark mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

The House In The Dark ürpertici bir atmosferi güzel grafiklerle birleştiren bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan The House In The Dark'da bizi gizemli bir hikaye bekliyor. Oyunda terk edilmiş bir evin arkasındaki sırrı çözmeye çalışan bir maceracının yerine geçiyoruz. Bu ev bir dönem içinde geniş bir ailenin yaşadığı, hayatla dolu bir evken bir gün içinde yaşayan insanlar anlamsız bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Geriye ise boş odalar, karanlık ve ıssız koridorlar kalmış, evin içinde neredeyse yüzlerce yıldır insanlar burada yaşamıyormuş hissi veren bir atmosfer hakim olmuştur. İşte bu eve adım atmak, içinde bekleyenlerle yüzleşmek bize düşüyor.

The House In The Dark'ın oynanışı Outlast benzeri korku oyunlarını andırıyor. Oyunda karanlıkta yolumuzu el fenerimizle bulmaya çalışıyoruz ve etrafımızdaki ipuçlarını toplayarak birleştirmeye ve evin sırrını çözmeye çabalıyoruz. Bu iş yaparken de ürpertici anlar ve bilinmeyen tehlikeler bizi bekliyor. Oyunda adımlarınızı atarken bir sonraki adımda başınıza ne geleceğini bilemediğiniz için tansiyon sürekli üst seviyede kalıyor.

The House In The Dark grafik kalitesi açısından tatmin edici bir oyun. Işık yansımaları ve detaylı modellemeler bilgisayar oyunlarını aratmıyor.

ARTILAR
EKSİLER

185597952

YORUMLAR