The Hunt 2.5.0 (ios)

The Hunt

The Hunt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    161

  • Üretici

    ShopTAP Inc

The Hunt uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak aradığınız giyim ürünlerinin nerelerde satıldığını bulmanıza yardımcı oluyor.

The Hunt uygulaması, moda severlerin ve alışveriş meraklılarının iPhone ve iPad cihazlarında sahip olmaktan keyif alacakları ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve aradığınız giysilerin en uygun fiyata hangi mağazalarda bulunabileceğine dair diğer üyelerden yardım almanızı sağlıyor.

Uygulama otomatik bir sistem üzerinden çalışmadığı için diğer üyelerle sıkı bir etkileşim içerisinde bulunmak, onların cevaplarından faydalanırken diğer üyelere de yardımcı olmak gerekiyor. İnternetteki herhangi bir kıyafeti bulduktan sonra bu kıyafeti uygulama içerisinde soruyorsunuz ve nerede bulunabileceğine dair fikri olan kullanıcılar size yardımcı oluyorlar. Ayrıca beğendiğiniz kıyafete alternatif olabilecek benzer ürünleri de bu yolla temin edebiliyorsunuz.

Tabii ki bunun yanında kendi bildiklerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak ve onların kendi giyim ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak da uygulama içerisinde mümkün. Hangi ürünlerin yükselişte olduğunu görmek ve böylece en çok tercih edilen tekstil ürünlerini görmek de mümkün olduğu için uygulamanın oldukça işe yarar bir yapısı olduğunu belirtmek gerek.

Dilerseniz uygulamanın bildirim özelliğinden de faydalanabiliyor ve yakın çevrenizde dikkat çekici bir ürün satışa sunulduğunda bundan haberdar olabiliyorsunuz. Bazı online mağazalarla uyum içerisinde çalışan uygulama, böylece direkt olarak The Hunt içerisinden satın alma imkanları da sunulmasını sağlıyor.

Eğer giyim ve kıyafet alışverişlerinizi daha kolay hale getirecek bir mobil uygulama arayışındaysanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR