The Metronome 1.18.0 (ios)

The Metronome

The Metronome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Metronome uygulaması, müzisyenlerin çalışmalarında faydalanabileceği bir metronom aracı olarak öne çıkıyor.

The Metronome uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızdan sezgisel arayüze sahip güçlü bir metronoma sahip olabilirsiniz.

Müzisyenlerin olmazsa olmazlarından biri olan metronom, sabit bir ritim elde etmek amacıyla kullanılıyor.  Metronom cihazını her zaman yanınızda taşıyamayacağınızı düşünürsek, portatif ve her yere götürebileceğiniz bir metronom fena olmazdı diye düşünüyor olabilirsiniz. The Metronome uygulaması da, akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz kusursuz doğruluğa sahip güçlü bir metronom uygulaması olarak öne çıkıyor.

Günlük çalışmalarda, canlı performanslarda ve kayıt stüdyolarında kolaylıkla kullanabileceğiniz The Metronome uygulamasında, vuruş sayılarını değiştirebileceğiniz gibi farklı tıklama sesleri arasında da seçim yapabilirsiniz. Kamera flaşı veya ekran flaşını da aynı şekilde kullanabileceğiniz The Metronome uygulamasında, koyu ve açık temalar arasında da seçim yapabilirsiniz. Eğer siz de şık ve kullanışlı bir metronom uygulaması arıyorsanız, The Metronome uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR